ETHIOPIË APRIL 2022

ETHIOPIË APRIL 2022
Dit artikel is gepubliceerd op

Een gedreven team van Hardeman Isolatie B.V. is op 11 april 2022 vertrokken richting Ethiopië. Het voornemen was om samen met alle medewerkers de plafonds en het zetwerk te monteren.

Na de aankomst op het vliegveld zijn ze per bus naar het stadje Debre Zeit gereisd. Hier is de boerderij Maranatha Farm gevestigd waar de werkzaamheden plaats vonden. Ons team samen met het team van de boerderij hebben hard gewerkt aan dit project. In 5 dagen hebben ze 1100m² plafondpanelen, en 600m¹ zetwerk gemonteerd!

In de kuikenbroederij zullen de eieren uitgebroed en overgeplaatst worden naar de boerderij. Hierna kunnen ze de lokale bevolking weer voorzien van eieren en vlees. Maar ook creëren we werkgelegenheid en bouwen we mini-economieën voor de inwoners!

Bekijk onze projecten voor meer foto’s of ga naar de website Ethiopia Poultry voor meer informatie. Meer informatie over onze stichting Denbi kunt u hier vinden.