Bloembollenbedrijf P.H. Brouwer – Toekomstbestendige nieuwbouw na de brand van 2022
In 2022 werd het bloembollenbedrijf P.H. Brouwer in Den Helder getroffen door een verwoestende brand die alle bedrijfspanden volledig vernietigde. Wat begon als een ingrijpende tegenslag, werd de start van een ambitieus nieuwbouwproject. Anderhalf jaar later staat er een modern, duurzaam en toekomstbestendig bedrijf dat weer volledig operationeel is.
In opdracht van aannemersbedrijf Gerard Borst mocht Hardeman Isolatie bijdragen aan de realisatie van deze nieuwe bedrijfspanden. Wij leverden en monteerden hoogwaardige FALK sandwichpanelen, die zorgen voor optimale isolatie en een strakke, professionele uitstraling.
Voor de gevels is gekozen voor het FALK 1060 WB-paneel, dat bekendstaat om zijn duurzame eigenschappen en esthetische afwerking.
Het dak is voorzien van het sterke en isolerende FALK 1100 TR3+ paneel, dat bijdraagt aan een energie-efficiënt gebouw.
In de spoel- en opslagruimtes zijn het functionele FALK 1140 KV-paneel en de robuuste FALK 1000/35 profielplaat toegepast, perfect afgestemd op de praktische eisen van deze ruimtes.
Dit project onderstreept de kracht van samenwerking en innovatie. Dankzij ons vakmanschap, efficiënte werkwijze en het gebruik van hoogwaardige materialen dragen wij bij aan de toekomst van agrarische bedrijven zoals P.H. Brouwer.
Benieuwd naar de mogelijkheden voor uw bedrijf? Ontdek meer over onze isolatieoplossingen voor nieuwbouw- en renovatieprojecten.